ankara ikinciel Palet &ankara palet Ahsap Ambalaj Sandığı

tahta palet,ikincielpalet&ahşap ambalaj sandığı

Hakkımızda


GÜÇLÜ PALET

       GÜÇLÜ PALET 2005 yılında sayın Şerafettin GEYGÜÇ tarafından Ankara'da kurulmuştur.
       GÜÇLÜ PALET'i  Ankara'da kurduk. Çünkü Ankara'da eksik olan 2. el ahşap palet kullanımını artırarak binlerce ağacımızın kesilmesini önlemek istedik.
       GÜÇLÜ PALET'i Ankara'da kurduk. Çünkü Eskişehir, Konya, Kayseri gibi endüstriyel gelişimi yüksek illerimizin merkezinde olmak istedik.
       GÜÇLÜ PALET'i Ankara'da kurduk. Çünkü İstanbul, Kocaeli, Bursa gibi dev sanayi merkezlerimize ulaşım herzaman kolay olsun istedik.
       GÜÇLÜ PALET 2. el  Euro palet, 80x120 ayar palet, 100x120 çam palet, CP serisi paletler ve tüm ikinci el ahşap palet alım-satımı yapmaktadır.
       Birinci sınıf işçilik, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikası ile yola çıktık.
       Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş; bu ilke doğrultusunda iş prensipleri geliştirmiş bir firma olarak ihtiyaç duyduğunuz anda siparişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde temin etmeyi taahhüt ediyoruz. En büyük referansımız hizmet kalitemizdir.
   Tüm 2. el paletlerimiz ISMP I5 (Fumigasyon1) işleminden geçirilerek hizmetinize sunulur.
 
1Böceklenme olasılığı yüksek olan ahşap malzemelerin ilaçlanma işlemidir. Kapalı bir alanda özel ve zehirli bir gaz kullanılarak yapılan bir işlemdir. Ahşap malzemeler 21oC sıcaklık sağlandığı takdirde en kısa sürede (16 saat) ve en az miktarda gaz kullanılarak fumige edilirler ve böceklenmeye karşı belirli bir süre dayanıklı hale gelirler.
Saat